Profil společnosti

V dnešním obchodním světě je třeba vytvořit web stránky stejně unikátní, jako je sama firma. Vaše image, produkty a služby, pracovníci, informační systém - to vše musí tvořit celek, do kterého je třeba začlenit internetovou prezentaci. 1K Design s.r.o má pro vás ten správný tým lidí, kteří vám pomohou s celým vaším projektem. Pomůžeme vám při plánování, poradíme s finanční stránkou a marketingem. Budeme vám vždy při ruce a budeme se snažit pomoci při řešení problémů.

Náš cíl - spokojenost na obou stranách!

Naše společnost se již 17 let zabývá tvorbou profesionálních webových prezentací a aplikací. Za tuto dobu jsme nasbírali dostatek zkušeností k tomu abychom mohli vyhovět jakýmkoliv vašim požadavkům. Snažíme ukázat svým klientům nový a inovativní způsob reklamy a marketingu na internetu.

Naším cílem je zaškolit naše klienty a ukázat jim možnosti použití nejnovějších technologií, pomůžeme rozjet elektronické obchodování, tak aby se nestalo je pouhou ukázkou, že na to mají, ale aby splňovalo funkci nejdůležitější - přinášelo zisk. Vytvoříme věrný virtuální obraz vaší firmy s obrovskými možnostmi do budoucnosti...

Jsme společnost, která se specializuje ve vytváření komplexních internetových prezentací, elektronických obchodů, redakčních systémů a firemních aplikací. Toto umožní našim klientům rozšířit pole své působnosti za hranice normálního trhu, oslovit světovou veřejnost a proniknout na zahraniční ať již elektronické, nebo normální trhy.

Společnost 1K Design s.r.o byla založena za účelem tvorby jedinečných a úspěšných internetových prezentací a dalších forem marketingu. Nabízíme širokou škálu profesionálních služeb v oblasti, která se začíná dotýkat skoro každého občana našeho státu. Nabízíme profesionální služby za více než výhodné ceny.

Bude s vámi plně spolupracovat tak, aby naše spojenectví vedlo ke spokojenosti vás a hlavně vašich zákazníků!

Rufolfovská 1941/45, České Budějovice, 37001info@1kdesign.cz+420 608 132 6401k design eshop logo