SEO - optimalizace pro vyhledávače

Search engine optimization - optimalizace pro vyhledávače je boom o kterém v současné době slyšíte snad na každém kroku. Jedná o technologii úpravy webových stránek za účelem zvýšení návštěvnosti, kterou generují vyhledávací servery jako je např. Google, Seznam a další.

Spousta vlastníků www stránek zapomíná na základní a nejdůležitejší věc. K čemu jsou vám www stránky nebo e-SHOP, když se na ně nikdo nebude dívat. K ničemu! Proto je třeba zajistit za co nejmenší náklady co nejvíce zákazníků.

Příklad úspěchu SEO od naší firmy

V nedávné době jsme byli osloveni společností WAVESPORT. Tato společnost se zabývá prodejem lyží, snowboardů, oblečení a dalších doplňků pro zimní sporty. V září byl spuštěn e-SHOP na adrese www.wavesport.cz.

Jelikož náš e-SHOP je opravdu vytvořen tak, aby bylo dosaženo co největší návštěvnosti z vyhledávačů, můžete na grafu vpravo vidět okamžitý efekt. Návštěvnost www stránek se během několika dnů zvýšila na úroveň, o které se před spuštěním e-SHOPu mohlo majiteli stránek jenom zdát.

Cílem majitele stránek bylo také zaměřit se na klíčové slovo "levné lyže" a "nejlevnější lyže". Spojením našeho e-SHOPu s technologí SEO bylo během jednoho měsíce dosaženo toho, že na Seznamu se po zadání klíčového slova levné lyže objeví odkaz na WAVESPORT na první straně výpisu a po zadání klíčového slova nejlevnější lyže je WAVESPORT na druhém místě ve výpisu výsledků vyhledávání. Nejlevnější běžky, snowboardy a další - první pozice na Seznam.cz

Nárůst návštěvnosti webu po spuštění e-SHOPu

graf 1

Díky našemu e-SHOPu, SEO a automatickým exportem výrobků do vyhledávačů zboží bylo dosaženo několikanásobného zvýšení návštěvnosti. Na grafu vpravo se sami můžete přesvědčit o jaké procento návštěvnosti by majitel obchodu přišel, kdyby nepoužil náš e-SHOP.

Výsledkem spolupráce s naší společností bylo zvýšení prodeje o desítky procent za minimální náklady (srovnejte např. kolik vás stojí tisková reklama v novinách, inzerce ve Zlatých stránkách nebo reklamní spoty v rádiu) to vše během několika týdnů.

Návštěvnost dle zdroje

graf

Neváhejte a kontaktujte nás!

Můžeme vám zvýšit návštěvnost během několika týdnů!
Rufolfovská 1941/45, České Budějovice, 37001info@1kdesign.cz+420 608 132 6401k design eshop logo