WebDesign

Naše společnost se již 17 let zabývá tvorbou www stránek. Za tuto dobu jsme již vytvořili desítky webových prezentací, elektronických obchodů a redakčních systémů. Naším cílem je vysoká efektivita, minimalizace nákladů na tvorbu webových stránek a hlavně profesionální design.

Snažíme se vždy využívat nejmodernější technologie a dbáme na to, aby námi tvořené webové stránky byly úspěšné. Kombinace profesionálního designu, optimalizace pro vyhledávače zaručuje to nejdůležitejší co je třeba - úspěšné webové stránky.

V případě zájmu o spolupráci s naší společností vám nabízíme ZDARMA vytvoření grafického návrhu. Následně na základě konzultací s vámi tento grafický návrh upravíme tak, aby splňoval všechny vaše požadavky a z návrhu se postupně stává www prezentace. V případě potřeby můžeme implementovat administrační rozhranní pro vlastní správu www stránek, e-SHOP, redakční systém a další.

Protože víme, že není cílem pouze vlastnit webové stránky, ale je třeba také zajistit návštěvnost těchto stránek, budeme s vámi úzce spolupracovat a konzultovat možnosti on-line marketingu. Samozřejmostí u námi tvořených www stránek je optimalizace pro vyhledávače.

Jelikož každý projekt webového serveru je ojedinělý, není možné přesně stanovit cenu za projekt. Orientačně se však cena za klasický informační pro menší společnost pohybuje okolo 30-40 000,-

Když se nad touto částkou zamyslíte, tak je jedná o pakatel ve srovnání s dalšími možnostmi zvýraznění vaší firmy. Vezměte si například kolik vás stojí reklama na billboardech, na kolik vyjde tisk a roznos letáků, nebo reklamní spoty v rádiu. MOC! A jedná se pouze o jednorázovou investici. V případě investice do vytvoření www stránek se jedná o investici na roky! A sami si dobře spočítáte, že se do www stránek vyplatí investovat, protože vložená investice se vám může vrátit třeba už z prvního zákazníka, kterého díky webu získáte!

Neváhejte a kontaktujte nás!

Svoje vlastní www stránky můžete mít již za několik dní!
Rufolfovská 1941/45, České Budějovice, 37001info@1kdesign.cz+420 608 132 6401k design eshop logo